ikona telefon 22 400-32-29 (klasy 0-V)    
   22 822-39-80 (klasy VI-VIII)   

 

button

 

 

Tegoroczne Narodowe Czytanie przybrało postać festiwalu małych form – 7 września, ósmemu Narodowemu Czytaniu, towarzyszyło bowiem 8 lektur: opowiadanie Brunona Schulza, nowele: Elizy Orzeszkowej, Stefana Żeromskiego, Władysława Stanisława Reymonta, fragmenty prozy Henryka Sienkiewicza czy Henryka Rzewuskiego. Nasza szkoła, pragnąc włączyć się w tę akcję

Tegoroczną przemowę inauguracyjną pani dyrektor Izabeli Stelmasiak wzbogaciły słowa Stefana Żeromskiego: „Nauka jest jak niezmierne morze... Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony”. Głęboko wierzymy, że perspektywa ciekawych lekcji, inicjatyw artystycznych, działań o charakterze społecznym rozbudzi łaknienie wiedzy i ciekawość poznawczą naszych uczniów w nowo rozpoczętym roku szkolnym 2019/2020.

środa, 04 wrzesień 2019 05:55

3, 2, 1... Start!

2 września, po raz pierwszy w nowym budynku przy ulicy Harfowej, odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 klas 4 i 5. Pani Dyrektor Wanda Majewska przywitała uczniów, rodziców i nauczycieli, życząc wszystkim sukcesów, motywacji i cierpliwości. Poinformowała zebranych o wprowadzonych przez panie Prezes innowacjach i zmianach dokonanych w czasie wakacji.

czwartek, 27 czerwiec 2019 04:00

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas 0-5

Dnia 19 czerwca 2019 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego - pierwsze w nowym budynku przy ul. Harfowej. Po hymnie szkoły Pani Dyrektor Wanda Majewska podsumowała sukcesy w minionym roku oraz wręczyła Odznaki Jana Brzechwy uczniom wyróżniającym się wynikami w nauce i zachowaniu. Następnie dzieci zaprezentowały część artystyczną, której towarzyszyła prezentacja

czwartek, 27 czerwiec 2019 03:30

Stąpając po czerwonym dywanie…

Pierwsi absolwenci klas ósmych zakończyli naukę w naszej szkole. Stąpając po czerwonym dywanie odbierali świadectwa i odznaki Jana Brzechwy podczas Uroczystego Zakończenia Nauki w Prywatnej Szkole Podstawowej nr 51 im Jana Brzechwy w Warszawie. Życzeniom i podziękowaniom nie było końca… Najpierw uczniów uroczyście pożegnała Pani Dyrektor Izabela Stelmasiak, życząc im na dalszych etapach

czwartek, 27 czerwiec 2019 03:28

Zajęcia szachowe w naszej szkole

W tym roku nasi uczniowie brali udział w zajęciach szachowych prowadzonych przez pana Pawła Dudzińskiego - dziennikarza, publicystę, sędziego i trenera szachowego.

wtorek, 25 czerwiec 2019 13:48

Debiut!

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że nasza uczennica Agnieszka Śledź zadebiutowała na deskach sceny teatralnej! 18 czerwca w sali widowiskowej Broadway Domu Kultury Kadr Agnieszka zagrała w spektaklu Statek Ostatniej Szansy oraz wzięła udział w koncercie grupy wokalnej The Sound. Gratulujemy wspaniałego występu i życzymy dalszych sukcesów zarówno aktorskich, jak i muzycznych!

Marta nauczycielka języka polskiego

Zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja do podsumowania efektów wspólnych działań, a co za tym idzie wyróżnienia osób najbardziej zaangażowanych w życie szkoły. Podczas części oficjalnej głos zabrały pani dyrektor Izabela Stelmasiak i pani prezes Hanna Tuchalska, która przyznała uczniom odznaki Jana Brzechwy za wybitne wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.

sobota, 15 czerwiec 2019 10:52

Relacja foto - zielona szkoła

Zielona szkoła Gwarek Piękna Góra.

czwartek, 13 czerwiec 2019 21:18

Relacja foto - zielona szkoła

Gwarek zielona szkoła dzień 4.