Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2022/23.

Zakończyliśmy nabór do klas 1!

Akcje charytatywne

Akcje charytatywne (40)

W grudniowy, świąteczny czas nikt nie może pozostać bez odrobiny radości, którą m.in. daje śpiewanie kolęd. Uczniowie naszej szkoły postanowili zadedykować koncert kolęd Mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej, „Chemik”, do których nie mogli się udać ze względu na obostrzenia. Nagrali i z serca zaśpiewali. Wesołych świąt!

Wioleta Palusińska

Media

wtorek, 06 kwiecień 2021 09:56

Czas Wielkiej Nocy

W ten szczególny czas Świąt Wielkiej Nocy nasi uczniowie z klas: 4b, 6a, 6c, 6d, 7a, 7b oraz 8a, chcąc podzielić się dobrym słowem, przygotowali kartki świąteczne dla Mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Chemik” w Warszawie. Kartki zostały wydrukowane i zawiezione Mieszkańcom DPS wraz ze słodkim upominkiem, aby w ten świąteczny czas łączyć się z innymi i sprawić radość.
Zdrowych i wesołych Świąt !

Wioleta Palusińska

Media

sobota, 02 styczeń 2021 14:46

BOŻE NARODZENIE 2020 ROK

W grudniowym miesiącu, w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia, nie mogło zabraknąć otwartości serc w niesieniu pomocy innym. Mimo pandemii i pracy szkoły w trybie zdalnym udało nam się połączyć swoje siły i dać radość innym.

Uczniowie klasy 8a oraz 7b zaangażowali się w akcję „Mini Szlachetna Paczka” organizowaną cyklicznie w naszej szkole. Podarkami zostały obdarowanie Dzieci z Domu Dziecka nr 9 „Radosny Dom”.

niedziela, 26 styczeń 2020 11:28

28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznia 2020 roku uczniowie klas ósmych oraz siódmej wzięli udział w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z serc naszych uczniów popłynęło wiele dobra i pozytywnej energii.

Nasi Wolontariusze z ogromnym zaangażowaniem poruszali się po dzielnicach Warszawy. Stosowali różne patenty, żeby zasilić puszkę jak największą ilością pieniędzy.

Media

19 grudnia 2019 roku uczniowie klas ósmych - młodzi Wolontariusze wybrali się do Dzieci z Domu Dziecka z misją dzielenia się dobrem z innymi. Był to finał akcji „Mini Szlachetna Paczka”, dzięki której udało nam się zebrać 4210 zł. Zakupiliśmy komputer, myszkę, słuchawki oraz wymarzone prezenty, czym sprawiliśmy ogromną radość Dzieciom!

środa, 18 grudzień 2019 16:21

Klasy ósme w Domu Pomocy Społecznej

14 grudnia 2019 roku nasi Wolontariusze z klas óósmych odwiedzili Dom Pomocy Społecznej przy ulicy Korotyńskiego w Warszawie. Celem tego spotkania było wspólne kolędowanie, ozdabianie świątecznych pierniczkówów. Było to pełne wzruszeń spotkanie, koncert kolęd wprowadził nas w świąteczny nastrój, a ozdabianie pierniczków sprawiło wszystkim nieskrywaną radość.

Wioleta – pedagog

14 lutego 2019 roku grupa projektowa „Czucie i wiara czy mędrca szkiełko i oko?” zorganizowała w szkole kiermasz ciast walentynkowych. Inicjatywa ta, powtarzana corocznie, pozwoliła nie tylko osłodzić uczniom powrót do szkoły po feriach, lecz także wesprzeć finansowo warszawskie Schronisko Na Paluchu. Przy okazji wyszło na jaw, po której stronie sporu romantyków z klasykami stoimy…

poniedziałek, 21 styczeń 2019 05:56

Udział naszych uczniów w WOŚP

13 stycznia 2019 roku uczniowie klas ósmych wzięli udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Z serc naszych uczniów popłynęło wiele dobra i pozytywnej energii. Naszym Wolontariuszom, którzy z ogromnym zaangażowaniem przemierzali ulice Warszawy, przyświecał szczytny cel. Dzięki rzetelnemu współuczestnictwu w akcji reprezentantom naszej szkoły udało się zebrać kwotę 4150,19 zł. Ponadto między 11, a 12 stycznia, w naszej szkole,

środa, 26 grudzień 2018 16:50

Wizyta wolontariuszy w domu dziecka

21 grudnia 2018 roku, w czasie oczekiwania na Boże Narodzenie, w naszej szkole nie zabrakło prawdziwych ludzkich serc gotowych do dzielenia się nimi z innymi. W ramach akcji „Mini Szlachetna Paczka” ruszyła zbiórka darów dla dzieci z Domu Dziecka Filii nr 9 w Warszawie. Finał przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dzięki szlachetności Państwa serc uzbieraliśmy mnóstwo potrzebnych rzeczy,

Media

wtorek, 27 listopad 2018 07:50

Młodzi Wolontariusze z klas ósmych

Uczniowie klas ósmych wyrazili chęć współpracy z Domem Pomocy Społecznej „Chemik”, która będzie polegała na organizacji cyklicznych spotkań. Celem tych spotkań jest dzielenie się empatią, energią, pasjami oraz różnymi umiejętnościami artystycznymi z Mieszkańcami DPS. Dzięki uprzejmości Pani Kierownik Joannie Jaroszek oraz Opiekunowi Podopiecznych, Pani Dorocie Aniołkowskiej,