Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2023/2024

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

niedziela, 05 czerwiec 2022 11:06

DZIEŃ SPORTU w klasach 1-5

1 czerwca 2022 w naszej szkolnej sali gimnastycznej odbył się Dzień Sportu, a w jego ramach VII Szkolny Turniej Piłki Nożnej zorganizowany ramach Dnia Dziecka. Tegoroczny turniej zorganizowany został w konwencji Mistrzostw Świata w piłce nożnej, dzięki czemu nasze dzieci mogły wcielić się w rolę reprezentantów Polski, Włoch, Niemiec, Brazylii,

Hiszpanii, Irlandii.
Celem imprezy było umożliwienie dzieciom udziału w otwartej formie aktywności ruchowej oraz rozwijanie umiejętności współzawodnictwa z rówieśnikami zgodnie z zasadami fair play.  Nie miało znaczenia kto będzie pierwszy, ważna była zabawa i wspaniały uśmiech na buziach naszych małych sportowców!
Pani dyrektor Wanda Majewska złożyła wszystkim uczniom życzenia z okazji ich święta. Organizatorem imprezy był Maciej Romankiewicz oraz Adam Mazur z pomocą reszty grona pedagogicznego naszej szkoły.