Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

środa, 11 styczeń 2023 07:53

Mikołajowie posłani do Dzieci z Domu Dziecka

Chciałybyśmy się z Państwem podzielić szczęściem, którego, wraz z klasami ósmymi, mogliśmy doświadczyć jako Mikołajowie posłani do Dzieci z Domu Dziecka z Filii nr 9. Prezentów i podarków było więcej, niż można było oczekiwać, a zaangażowanie Państwa w dzieleniu się dobrem - bezcenne. Aby zapakować wszystkie paczki do samochodu

dostawczego, trzeba było działań wielu osób: nauczycieli, uczniów i nieocenionego Pan Pawła Rokickiego. Jednym, cichym marzeniem Dzieci było posiadanie dostępu do kanału NETFLIX, które udało się i w tym roku spełnić dzięki zbiórce pieniędzy, nad którą czuwała Pani Agnieszka Zatorska-Jakubowska. Pani Agnieszka, wraz z innymi zaprzyjaźnionymi osobami, zebrała również wiele innych potrzebnych rzeczy. Z pomocą przyszli również nasi najmłodsi uczniowie z Przedszkola „Pro-Beanusik”, którzy, pod kierunkiem Nauczycieli oraz we współpracy z Rodzicami, mocno zaangażowali się w świąteczną akcję.

Radość Dzieci ze spełnionych marzeń była wielka!

Pragniemy gorąco podziękować naszym Wolontariuszom za piękną i wzruszającą postawę, a Gronu Pedagogicznemu oraz Rodzicom za zaangażowanie się w tę akcję!

Dziękujemy :)

Wioleta Palusińska
Karina Foks
Katarzyna Tyszkowska