Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

czwartek, 03 marzec 2022 17:25

Społeczność Pro Beanus pomaga Ukrainie

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Z całego serca, dziękujemy za wszelkie dary, chęć pomocy, okazane dobro i ogromne pokłady empatii!!! Po niespełna trzech dniach zbiórki, dzięki mobilizacji całej naszej społeczności szkolnej, mogliśmy dołączyć do pierwszego transportu, wysyłanego bezpośrednio na front.

Poniżej podziękowania zamieszczone na oficjalnej stronie Ośrodka Kultury Ochoty: "Wczoraj - 02.03.22 r., o godz. 10:00 wyruszył pierwszy transport darów do naszych Przyjaciół z Ivano-Frankivska - ponad pół tony uzbieranej w MAL-u, przez 2 dni zbiórki!!!

Dzisiaj uzbieraliśmy, aż 2440 produktów, co daje łącznie 415 kg!!! Dziękujemy Wam Drodzy Darczyńcy, a dzisiaj w szczególności kierujemy podziękowania dla całej społeczności Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 51 im. Jana Brzechwy PROBEANUS, w której ogromną zbiórkę darów przywiezionych dzisiaj do nas koordynowała Monika Ziemiańska.

Z całego serca dziękujemy i działamy dalej! Ta prawie tona darów, które zebraliśmy, to tylko przedsmak tego, co jeszcze zbierzemy dla naszych Przyjaciół w Ukrainie.