Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

sobota, 02 styczeń 2021 14:46

BOŻE NARODZENIE 2020 ROK

W grudniowym miesiącu, w oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia, nie mogło zabraknąć otwartości serc w niesieniu pomocy innym. Mimo pandemii i pracy szkoły w trybie zdalnym udało nam się połączyć swoje siły i dać radość innym.

Uczniowie klasy 8a oraz 7b zaangażowali się w akcję „Mini Szlachetna Paczka” organizowaną cyklicznie w naszej szkole. Podarkami zostały obdarowanie Dzieci z Domu Dziecka nr 9 „Radosny Dom”.

Serdecznie dziękujemy Wam Uczniowie oraz Waszym Rodzicom za wspólne działanie. Uśmiechów na twarzach Dzieci nie dało się z niczym porównać, gdy Wasze podarki trafiały na ich ręce. To były piękna i magiczna chwila, którą pragnę się z Wami podzielić.

Przesyłam również podziękowania, które otrzymaliśmy od Dzieci i ich Wychowawców.

Boże Narodzenie 2020r.

Szanowne Panie Prezes, Panie Dyrektor, Nauczyciele, Pani Pedagog oraz Państwo Rodzice, a szczególnie Dzieci z Prywatnej Szkoły Podstawowej nr 51 w Warszawie

Dzieci oraz Wychowawcy Domu Dziecka nr 9, który obecnie nazywa się “Radosny Dom”, serdecznie dziękują Państwu za wieloletnią przyjaźń i wsparcie okazywane nam z całego serca. Te wspaniałe gesty nieodmiennie wywołują uśmiech szczęścia na twarzach naszych dzieci.

Wszystkim Aniołom i Mikołajom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych, szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnym gronie oraz nadziei, spokoju i spełnienia w nadchodzącym 2021 r.

Ze świątecznymi pozdrowieniami, Martynka, Julia, Julia, Nikola, Kasia, Kuba, Michał, Adrian, Kuba, Sebastian, Maks, Igor oraz Wychowawcy: Agnieszka, Jola, Honorata, Dorota, Inga, Kasia, Władek.

Wioleta Palusińska