Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas pierwszych, zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2022/23

piątek, 22 grudzień 2017 05:59

„Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”

Święta są zawsze doskonałym czasem, aby pomyśleć o innych, a zwłaszcza o tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy. Społeczność naszej szkoły postanowiła, że w tym roku wesprze działalność fundacji TVN „Nie jesteś sam”. 18 i 19 grudnia odbył się wielki finał loterii świątecznej, z której cały dochód został przekazany dla podopiecznych fundacji. Choć wiedzieliśmy, że cel jest szczytny, a nasza pomoc bezinteresowna, wszystkim towarzyszyło wielkie podekscytowanie

i radość związana z losowaniem nagród. W klasach 1‑3 każdy los był „szczęśliwy”, ponieważ krył w sobie mniejszą lub większą niespodziankę. Wylosować można było czekoladki, magnesy, kartki świąteczne, książki, bombki, małe misie, a także stroik świąteczny. Natomiast głównymi nagrodami, zarówno w oddziale młodszym i starszym, były misie Fundacji TVN. Ostatecznie udało nam się zebrać 1125 zł w klasach 1-3 oraz 750 zł w klasach 4 -7. Cała kwota czyli 1875 zł została przelana na konto Fundacji TVN -Nie jesteś sam – „Pomagam” zgodnie z załączonym skanem przelewu.

W imieniu Zarządu i Dyrekcji szkoły pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację loterii. Dziękujemy uczniom klasy 3c za własnoręcznie przygotowanie ozdób świątecznych, pani Kornelii Władzińskiej za przekazanie kart świątecznych oraz Karolinie Posłuszny za przygotowanie i sprzedawanie losów w szkole na ulicy Przy Parku. Za każdą pomoc jesteśmy bardzo wdzięczni.

Barbara Biłan

Łukasz Przanowski

Samorząd Szkolny

Last modified on piątek, 22 grudzień 2017 12:08