ikona telefon 22 427-37-05 (klasy I-III)    
   22 822-39-80 (klasy IV-VIII)   

 

button

 

 

Sekretariat przy ul. Włodarzewskiej w okresie wakacji nieczynny.
Wszelkie sprawy można załatwić w sekretariacie szkoły, ul. Przy parku 36, tel. 228223980.
Sekretariat szkoły pracuje do 06.07.2018 w godzinach 09:00-15:00 oraz od 20.08.2018 w godzinach 08:00-16:00.
środa, 23 grudzień 2015 17:20

Przedświąteczny kiermasz wypieków

W jakże uroczym okresie przedświątecznym uczniowie klasy V B zdecydowali się odrzucić pędzący, bezduszny konsumpcjonizm i w ramach głębokiego rozumienia pojęcia caritas, zorganizowali wspaniały kiermasz wypieków. W tym szczytnym dziele pomogli im zaangażowani i pełni entuzjazmu rodzice. Wspólnie przyrządzone wypieki radowały podniebienia wszystkich członków naszej szkolnej społeczności. Można było skosztować pysznych czekoladowych ciast, rozkosznej galaretki, aromatycznej czekolady, dietetycznych kulek z suszonych śliwek, wybornych ciasteczek, kruchego jabłecznika, rozpływających się w ustach rogalików i napić się cudnie gazowanej wody smakowej (a to tylko część atrakcji).

Co ważne przygotowane przez rodziny z klasy VB frykasy były tylko miłym dodatkiem do jakże szczytnej akcji wspierania Warszawskich Hospicjów dla Dzieci. W okresie gorączki przedświątecznej dobre serca dzieci nie dały się zwieść lukrowanej przez reklamy rzeczywistości z plastiku. Czas oczekiwania na Boże Narodzenie stał się pretekstem do czynienia dobra.

I dzięki temu zaangażowaniu wszyscy mogli poczuć, co to znaczy kochać drugiego człowieka i zrozumieć, że dawanie jest o wiele przyjemniejsze niż przyjmowanie.

Oszałamiająca kwota (1040 zł), którą zebrały dzieci z V B, jest efektem wsparcia ze strony wszystkich członków szkolnej społeczności.

Każdemu, kto dołączył się do zbiórki, ze szczerego serca dziękujemy.

Dobro powraca!

Wychowawczyni klasy V B

Natalia Spychalska