Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2022/2023

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

czwartek, 23 grudzień 2021 14:47

Szlachetna Paczka

W grudniu 2021 trwała zbiórka pieniędzy związana z akcją „Szlacheta Paczka", w którą zaangażowali się uczniowie klas: 7a, 7c, 6a oraz 8a. Koordynatorem akcji w naszej szkole była Pani Monika Łagorzewska-Szymczak. Celem akcji „Szlacheta Paczka" jest pomoc materialna wybranej rodzinie, która w wyniku braku środków boryka się z

zapewnieniem sobie podstawowych środków do życia. Nam udało się pomóc samotnej mamie, wychowującej trójkę dzieci. Zaangażowanie Rodziców uczniów naszej szkoły przeszło najśmielsze oczekiwania, gdyż udało nam się zebrać 15570 zł !Z zebranych pieniędzy zostały zakupione następujące produkty: węgiel na okres grzewczy, łóżko, półka, komoda, bogate zasoby produktów spożywczych, chemicznych, szkolnych oraz ubrań - między innymi na zimę. Dzieci otrzymały również komputery.

Pragnę gorąco podziękować Pani Monice Łagorzewskiej-Szymczak, której praca była nieoceniona, Pani Małgorzacie Grabce, Pani Karolinie Domańskiej-Wyrzykowskiej, Pani Ewie Orman, Pani Magdalenie Drag, Pani Ninie Tyrce, wychowawcom, firmie Nomios Poland, która udostępniła dodatkowy samochód dostawczy oraz wielu ludziom dobrej woli.
Warto pomagać !

Wioleta Palusińska