Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2023/2024

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

niedziela, 22 listopad 2020 12:26

Sukcesy plastyczne naszych uczniów

Miło nam poinformować, że w VI edycji PRZEGLĄDU ARTYSTYCZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY Z OKAZJI ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO „WARSZAWO MA…” uczniowie naszej szkoły odnieśli wspaniały sukces. W konkursie plastycznym Michalina z klasy 7b i Ania z 8a otrzymały nagrody, a Maria z 7b wyróżnienie.

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni zostali również w kategorii grafiki komputerowej, gdzie Zosia z 7c otrzymała nagrodę, a Kasia 7a wyróżnienie. Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy kolejnych sukcesów.

Organizatorem przeglądu był Urząd Dzielnicy Ochota oraz Młodzieżowy Dom Kultury "Ochota", a honorowym patronatem jak co roku Muzeum Powstania Warszawskiego.

Sławka – nauczycielka plastyki

Last modified on piątek, 04 grudzień 2020 15:24