Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2022/2023

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

poniedziałek, 09 październik 2017 07:32

Wybory do Samorządu Szkolnego 2017/2018

4 października odbyło się w naszej szkole święto demokracji.

Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie a w sposób szczególny, reprezentanci poszczególnych klas. Rozpoczynając od najmłodszych, wymienić można: Szymona Serbę, Natalię Bujak i Norberta Piotrowskiego. Były to ich pierwsze wystąpienia na tego typu imprezie. Obiecywali, że gdy zostaną wybrani, nauka stanie się przyjemnością a nie obowiązkiem. Trzeba jednak przyznać, że czwartoklasiści bardziej zapoznawali się ze sceną niż porywali za sobą tłumy. Dlatego też, ich wyniki były skromne.

Po nich, widzieliśmy doświadczoną Igę Wojnowską. Obiecała, że gdyby wygrała zorganizuje dzień pizzy, kiermasze ciasteczek czy pojawi się w naszej pracowni sztuczny szkielet. Jej rok starszych kolegów reprezentowali Jan Wilamski i Oliwia Ton Thien. Zdaniem Jana najlepszą „kiełbasą wybroczą” będzie zorganizowanie turnieju herosów, ligi scrabble czy konkursu poetyckiego . Oliwia skupiła się zaś na gazetce szkolnej i obiadach na świeżym powietrzu.

Najstarsze klasy w naszej szkole występowały ostatnie. Rozpoczął Mateusz Wituszyński, opowiadając bardziej to, czego nie zrobi (pudełka pomysłów, akcji walentynkowej) niż to co chce osiągnąć. Po nim, mieliśmy okazję posłuchać Wojtka Nowackiego. Kandydat zdecydowany, z pomysłem m.in. na gry terenowe w parku, szkolny labirynt i dowcipy na korytarzach zyskał liczne grono sympatyków. Dlatego też, ostateczne wyniki ukształtowały się następująco: Wojtek Nowacki 47, Iga Wojnowska 21, Oliwia Ton Thien 16, Jan Wilamski 9, Norbert Piotrowski 4 , Mateusz Wituszyński 4, Szymon Serba 3, Natalia Bujak 1.

Wszystkim startującym gratulujemy. Szczególnie zaś tym, którym udało się odnieść wyborczy sukces. Liczymy, że wiele z tych obietnic uda się zrealizować gdyż dzięki nim, nasza szkoła, odmieni swoje oblicze. Czekajmy zatem, co przyniesie czas…

Łukasz Przanowski

Last modified on środa, 18 październik 2017 19:00