Logo pro beanusik i akademiaPRZYCISK wejdz

 

button

 

 

Trwa nabór do klas zerowych i grupy pięciolatów na rok szkolny 2022/2023

Zakończyliśmy nabór zgłoszeń do klas 1!

wtorek, 20 kwiecień 2021 14:30

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla Juniorów

Po trzech etapach rozpoczętych w październiku 2020 r. i składających się z czterech trudnych testów sprawdzających znajomość języka angielskiego, jednym nagranym filmiku z wypowiedzią na zadany temat oraz dwóch egzaminach ustnych opierającym się na umiejętności wypowiedzi na w sumie 29  tematów (również dotyczących obowiązkowej lektury „The Time Machine”), nastąpiło ogłoszenie ostatecznych wyników.

Laureatami konkursu zostały osoby, które po dotarciu do finału uzyskały w nim powyżej 80% sumy punktów egzaminu pisemnego i egzaminu ustnego. Finalistami zaś osoby, które otrzymały minimum 60% sumy punktów egzaminu pisemnego i egzaminu ustnego.

Z wielką radością informujemy, że nasi uczniowie Aleksander Kowalczyk, Iga Wojnowska z klasy 8a, Natalia Bujak z klasy 7b zostali Laureatami tej Olimpiady, a Maksymilian Gajda z klasy 7a i Jagoda Jeziorowska z klasy 8a Finalistami.

To ogromny sukces zważywszy na rangę i poziom konkursu. Laureaci i finaliści są zwolnieni z pisania egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego i mają prawo pierwszeństwa naboru do wymarzonego liceum.

Wszystkim naszym Laureatom i Finalistom gratulujemy!